Meltem KOCA

Serpil Meltem KOCA

 

ACTİVATE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş./ACTİVATE EĞİTİM

 

Activate Bilişim Teknolojileri A.Ş eğitim konusunda her ölçekteki işletmenin özgün  eğitim ihtiyaçlarına cevap veren ürün ve hizmet ağına sahip bir firmadır. Eğitim alanındaki 26 yıllık sektör tecrübesi ile kurum ve kuruluşlara hizmet vermektedir. Özellikle okul yönetim sistemleri ve kurumlar için e-öğrenme çözümleri sunmaktadır.

Bir kurumun eğitim ihtiyaçlarını analiz ederek, tek yapı altında toplayarak hem danışmanlık hem de teknik altyapı hizmeti vermektedir.

ARGE çalışmalarının tümünü eğitim ve sosyal sorumluluk alanına kanalize etmiş, KOSGEB ve TUBİTAK ARGE–İNOVASYON projelerinde ürün oluşturmuş ve bu ürünleri ticarileştirmiştir. Arge çalışmalarını yapay zeka ve makine öğrenmesi konularına yoğunlaştırmış ve bu konuların eğitim alanındaki uygulamalarına ağırlık vermiştir.

En son AR_GE desteğini K12 gönüllülük platformu projesine almıştır. K12 Gönüllülük Platformu, gönüllü çalışmalar yapmak isteyen öğrencilerin bu çalışmalara ulaşabilmelerini sağlayan etkileşimli bir platformdur. Bu platform, aynı zamanda gönüllülük ve sosyal yardımlaşma faaliyetlerinin tanıtılmasına, daha fazla kişiye ulaşmasına, bu konuda  projeler yapılmasını teşvik edecek ve farkındalık yaratacak bir ortamdır.

 

Faaliyet Alanları

E-Öğrenme ve Uzaktan Eğitim

Eğitim Danışmanlık

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

ODTÜ Teknokent KOSGEB TEKMER – No: 306 Çankaya/ANKARA

Tel: 0850 622 93 63

Web:  www.activate.com.tr •E-mail: info@activate.com.tr

Daha Fazla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Close