Mehlika GİDER

Mehlika GİDER

 

MG TANITIM

 

MG İletişim Stratejileri Ajansı ( MG CSA) 2009 yılında Ankara’da kurulmuştur;

Kurumsal İletişim Hizmeti veren ekibimizin profesyonelliği, iletişim stratejisi belirlemek ve bu planda oluşacak iletişim dilininin konsept ve içeriğini üretmektir. Hedef kitleye seslenecek bu dilin doğru hedefe ulaşması ve yayılması için her türlü aracın görsel, basılı, işitsel, digital tüm uygulamalarını da kendi bünyesinde üretecek ekip, ekipman ve tecrübeye sahiptır.

Yaygın tanımı ile; Kurumsal Dil Oluşturulması, Kurumsal Kimlik Çalışmaları, Konsept Oluşturma, Kreatif Çözümler, Geleneksel ve Digital Tanıtım, Prodüksiyon, Marka Danışmanlığı, Kamu ve Devlet İlişkileri Yönetimi, Uluslararası Pazarlama ve İlişkiler Yönetimi, Ulusal ve Uluslararası etkinlik yönetimi alanlarında MG CSA danışman ve uzman kadrosu ile  Ankara’dan uluslararası hizmet veren bir firma olmayı başarmıştır.

MG CSA, dahil olduğu her projede, ilk önce doğruyu arar. MG’ye göre öyküleştirme, iletişimin en önemli aracıdır. Doğrular ilham verir ve öykü haline getirilir.

Süreç MG CSA da sosyal sorumluluk duygusu ile başlar her proje her çalışma mutlaka bir toplumsal faydaya yönelik anlam kazanır.

Bu ilkeler doğrultusunda; strateji üreten, yaratıcı ve uygulayıcı ekibi ile müşterilerini, yükleniciliğini yaptığı projeleri başarıya ulaştırmayı hedefler. MG bugüne kadar gerek özel sektörde, gerekse devlet projelerinde gösterdiği faaliyetlerle adından söz ettirmeyi başarmıştır.

MG CSA Yayın Evidir: son ürünü Yüz Yüze Konuşmalar, Yaşayan Edebiyat, 2018

MG CSA Eser Sahibi Yapımcıdır; son ürünü Hoca Ahmet Yesevi Sel Animasyon Öykü Belgesel

MG CSA İmtiyaz sahibidir; Multicultural Dergisi-Türksoy Fark Yaratan Basın Ödülü (Türkçe-İngilizce)

MG CSA Markasına anlam katar; En son bünyesinde hazırladığı proje; www.kimeoyversem.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kemer Sk. 10/A Gaziosmanpaşa Çankaya/ANKARA

Tel: 0312 446 85 65

Web:  www.mg.biz.tr •Email: info@mg.biz.tr

Daha Fazla

Bir cevap yazın

Check Also

Close